Praca

OFERTY PRACY DELTASHOP

PRACOWNIK DZIAŁU B2C / POMOCNIK MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Warszawa (Wawer) – Biuro sklepu Deltashop

Oferujemy:

·                     Możliwość wdrażania własnych pomysłów,

·                     Możliwość nauki, zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,

·                     Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

·                     Szkolenia

·                     Umowę zlecenie w okresie próbnym, następnie umowę o pracę

Oczekujemy:

·                     Praktycznego doświadczenia w Airsofcie, Survivalu bądź Turystyce,

·                     Umiejętności pracy w zespole

·                     Punktualności i odpowiedzialności

·                     Wysokiej kultury osobistej

Dodatkowymi atutami będą:

·                     Znajomość języka Angielskiego

·                     Doświadczenia na podobnym stanowisku

·                     Status Studenta

·                     Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

·                     Obsługa klienta Detalicznego – kontakt (telefoniczny/mailowy/bezpośredni)

·                     Analiza zamówień i przygotowywanie listy zapotrzebowania

Jak Aplikować ?

Aplikację wraz ze zdjęciem wyślij na michal@dlt-group.pl, w tytule wpisując Praca – CV (imię i nazwisko)

Ważne: Do przekazywanych dokumentów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.